כללי

הגרפיקה מוגשת להדפסה בצורה של סדרת דימויים. באופן כללי ניתן לבחור דימויים כלשהם ליצירת הסדרה, והדרישה היחידה היא שלכל הדימויים מידת הפקסלים תהיה זהה. למשל, אסור להגיש סדרה של ארבעה דימויים ששלושה מהם הם במידה של 1000X800 פיקסלים, והרביעי הוא במידה של 1000X900 פיקסלים.

בתמונות תלת-ממד הדימויים בסדרה מייצגים הטלים של הזירה בזוויות שונות.

פורמט

אנחנו מקבלים אך ורק רסטר (תמונת פיקסלים בניגוד למתונה ווקטורית) ב- RGB. הפורמט המועדף הוא jpg, אך כל פורמט גרפי אחר יתקבל. שמות הדמויים יהיו מספרים 1, 2, וכו' מסודרים לפי סדר ההופעה שלהם על התמונה. כך למשל שמות הדמויים בסדרה של שלושה דמויים יהיו:

1.jpg, 2.jpg, 3.jpg

רזולוציה

המידות בפיקסלים של כל הדימויים חייבים להיות זהים. צפיפות הפקסלים הנדרשת היא 150dpi. כך למשל תמונה בגודל של 10X10 ס"מ צריכה להיות בממדים של 600X600 פיקסלים. אפשר להגיש גרפיקה בצפיפות גבוהה יותר, אך זה איננו משפיע על איכות התמונה.

מספר הדימויים בסדרה

מספר הדמויים בסדרה עבור תמונה מתחלפת הוא בין שניים לתמונות קטנות (10 ס"מ) ועד שש בתמונות גדולות (מעל 40 ס"מ). בתמונת תלת-ממד מספר התמונות הנדרש הוא יותר גדול. לקביעת מספר התמונות לתמונת תלת-ממד יש להתייעץ איתנו.

גיליון ותמונה בודדת

יש שתי אפשרויות להדפסה: תמונה בודדת וגליון.

תמונה בודדת ניתן להדפיס רק בגודל שמעל ל- 20X20 ס"מ. תמונות במידה הקטנה מ- 20X20 ס"מ יודפסו על גיליון בגודל 50X70 ס"מ. ניתן להגיש מספר תמונות (בגדלים זהים), ואנחנו נמלא איתן את הגיליון. אם תוגש תמונה אחת, היא תשוכפל מספר פעמים כדי למלא את הגיליון. 

הדפסה דו-צדדית

ניתן להזמין תמונות עם הדפסה דו צדדית: צד אחד לנטיקולרי, וצד אחד הדפסה רגילה. 

גרפיקה לתמונות תלת-ממד

כאמור, סדרת דימויים לתמונת תלת-ממד מורכבת מהטלים של הזירה בזוויות שונות. סדרה כזו ניתן ליצור באמצעות צילום או באמצעות רינדור של זירה דיגיטאלית.

ניתן ליצור תמונת תלת-ממד גם מתמונות פוטושופ העשויה בשכבות. בטכניקה זו מיצרים את ההטלים באמצעות תוכנה, כך שכל שכבה תופיע במרחק אחר מפני התמונה (לפניה או מאחוריה). שיטה זו מאד נפוצה בקרב גרפיקאים, כי היא איננה דורשת ידע בצילום או במידול תלת-ממדי. 

Panorama.jpg